آنتی داعش

دانشنامه دفاعی

آنتی داعش

دانشنامه دفاعی

آنتی داعش

بسیار شرم آور است اگر شیعه و پیرو حضرت علـی (ع) باشید. آنگاه داعشی و تکفیری و وهـابی نجس در میان شـما آمد و شد کنند.
سوگند که اگر دنیا را غیرت بود، در تلاقی نگاه‌های دلواپس و نگران ابوالفضل و امام حسین باید میسوخت و خاکسـتر میشد.

سیاست‌های کلی و خطوط قرمز دانشنامه دفاعی:
هدف ما به طور کلی بر دو محور بنا نهاده شده است.
الف: دانشنامه دفاعی:
ما در این پایگاه به معرفی و شناخت تسلیحات، تاکتیک‌ها و ... دفاعی و نظامی می‌پردازیم. لیکن دانـش دفـاع شامـل این نکات هم می‌شود:
1- دانشنامه دفاعی از رابطه با وبگاه‌هایی که تبلیغات لوازم آرایشی و .. می‌گذارند پرهیز میکند.
2- دانشنامه دفاعی به پایگاه و وبـگاه ارزشی با رعایت بند اول سـیاسـت‌های کلی، با افتخار لینک می‌دهد.
3- این پایـگاه از همــکاری با نویسندگان ارزشـی استقبال می‌کـند.
4- این پایـگاه به سرعـت روابـط خود را با وبگاه‌هـایی که شروع به تبلیغات و سوء استفاده از مردم کنند قطع کرده و لینک صفحه آنان را در اسرع وقت مسدود می‌کند.
5- کسانی که لینک صفحات تبلیغی در این وب بگذارند بلافاصله به پلیس فتا معرفی می‌شوند.
6- کسانی که خط قرمزهای ما (اسلام، کشور، نظام، رهبری، شهداء) را نادیده بگیرند و یا خدای ناکرده توهین کنند و عقاید قوم گرایانه ترویج کنند بی درنگ به واجا معرفی خواهند شد.
ب: آنتی داعش
در این پایگاه سعی میشود علاوه بر اینکه اخبار لحظه به لحظه داعش و تکفیری‌ها به طبع برسد، آگاهی و اطلاعاتی پیرامون خاستگاه وهابیت و فرقه‌های شر نیز ارائه گردد.
1- به پرسشهای مخاطبان پیرامون چگونگی شکل‌گیری فرق شیطانی پاسخ گفته می‌شود.
2- با کسانی که سعی در تخریب این فرقه‌ها دارند همکاری می‌شود.
3- با افرادی که خدای ناکرده گرفتار چنین اشخاص یا عقایدی شده‌اند و قصد خلاص شدن دارند به صورت داوطلبانه همکاری می‌شود.
4- به پرسش‌های افراد در زمینه تاریخ ادیان و پیدایش فرق ظاله تا حد بضاعت پاسخ داده شده و یا منابع معتبر به ایشان معرفی می‌گردد.
شادی قلب مبارک حضرت ولی عصر (عج) ارواحنا له فدا صلواتی ختم بفرمایید.
خاک راه عاشقان اهل بیت علیهم السلام
نویسندگان دانشنامه دفاعی

طبقه بندی موضوعی
نویسندگان

در شرایطی که کمپین اجتماعی ایالات متحده امریکا انگیزه ترک سیگار را در بین میلیون ها نفر بیدار کرده است، بزرگترین گروه تجاری – صنعتی امریکا انگیزه مبارزه با اقدامات ضدتنباکو را در دیگر کشورها آغاز می کند.

به گفته برخی منابع، اتاق بازرگانی امریکا یکی از بزرگترین لابی های صنعت تنباکو در تمام دنیا است که مبارزه را در دیگر کشورها آغاز کرده و قصد دارد جلوی کاهش مصرف تنباکو را در دیگر کشورها بگیرد.
زمانی که ژاپن و اروپا و استرالیا سعی داشتند برنامه تسهیل بست بندی محصولات تنباکو را به اجرا درآورند، اتاق بازرگانی امریکا رسما دول این کشورها را محکوم کرده و گفت که آنها می خواهند ارزش برندهای تجاری را به صفر برسانند.
گفتنی است که اتاق بازرگانی امریکا به کشورهای کوچکی از قبیل جاماییکا، اوروگوئه و مولداوی نامه هایی با موضوع تهدید به شکایت و دیگر پیامدهای اقتصادی برای مبارزه با تنباکو ارسال کرده است.
استلا بیالوس رییس Tobacco Policy International می گوید: «آنها نباید مقامات کشورهایی که قصد حمایت از سلامت شهرودندانشان دارند را بترسانند. آنها می توانند از منافع تجاری خود دفاع کنند، اما نه از طریق تهدید مقامات کشورها که نگران سلامت و رفاه مردم جامعه هستند»