آنتی داعش

دانشنامه دفاعی

آنتی داعش

دانشنامه دفاعی

آنتی داعش

بسیار شرم آور است اگر شیعه و پیرو حضرت علـی (ع) باشید. آنگاه داعشی و تکفیری و وهـابی نجس در میان شـما آمد و شد کنند.
سوگند که اگر دنیا را غیرت بود، در تلاقی نگاه‌های دلواپس و نگران ابوالفضل و امام حسین باید میسوخت و خاکسـتر میشد.

سیاست‌های کلی و خطوط قرمز دانشنامه دفاعی:
هدف ما به طور کلی بر دو محور بنا نهاده شده است.
الف: دانشنامه دفاعی:
ما در این پایگاه به معرفی و شناخت تسلیحات، تاکتیک‌ها و ... دفاعی و نظامی می‌پردازیم. لیکن دانـش دفـاع شامـل این نکات هم می‌شود:
1- دانشنامه دفاعی از رابطه با وبگاه‌هایی که تبلیغات لوازم آرایشی و .. می‌گذارند پرهیز میکند.
2- دانشنامه دفاعی به پایگاه و وبـگاه ارزشی با رعایت بند اول سـیاسـت‌های کلی، با افتخار لینک می‌دهد.
3- این پایـگاه از همــکاری با نویسندگان ارزشـی استقبال می‌کـند.
4- این پایـگاه به سرعـت روابـط خود را با وبگاه‌هـایی که شروع به تبلیغات و سوء استفاده از مردم کنند قطع کرده و لینک صفحه آنان را در اسرع وقت مسدود می‌کند.
5- کسانی که لینک صفحات تبلیغی در این وب بگذارند بلافاصله به پلیس فتا معرفی می‌شوند.
6- کسانی که خط قرمزهای ما (اسلام، کشور، نظام، رهبری، شهداء) را نادیده بگیرند و یا خدای ناکرده توهین کنند و عقاید قوم گرایانه ترویج کنند بی درنگ به واجا معرفی خواهند شد.
ب: آنتی داعش
در این پایگاه سعی میشود علاوه بر اینکه اخبار لحظه به لحظه داعش و تکفیری‌ها به طبع برسد، آگاهی و اطلاعاتی پیرامون خاستگاه وهابیت و فرقه‌های شر نیز ارائه گردد.
1- به پرسشهای مخاطبان پیرامون چگونگی شکل‌گیری فرق شیطانی پاسخ گفته می‌شود.
2- با کسانی که سعی در تخریب این فرقه‌ها دارند همکاری می‌شود.
3- با افرادی که خدای ناکرده گرفتار چنین اشخاص یا عقایدی شده‌اند و قصد خلاص شدن دارند به صورت داوطلبانه همکاری می‌شود.
4- به پرسش‌های افراد در زمینه تاریخ ادیان و پیدایش فرق ظاله تا حد بضاعت پاسخ داده شده و یا منابع معتبر به ایشان معرفی می‌گردد.
شادی قلب مبارک حضرت ولی عصر (عج) ارواحنا له فدا صلواتی ختم بفرمایید.
خاک راه عاشقان اهل بیت علیهم السلام
نویسندگان دانشنامه دفاعی

طبقه بندی موضوعی
نویسندگان

به گزارش شبکه تلویزیونی المسیره، یک منبع قبیله‌ای بلندپایه از تخلیه 130 جسد نیروهای ائتلاف سعودی علیه یمن از فرودگاه صافر در استان مأرب خبر داد.

وی افزود: 21 جسد شناسایی شده متعلق به افسران اماراتی است که از طریق گذرگاه الودیعه در مرز یمن و عربستان منتقل شدند. این در حالی است که امارات شب گذشته از افزایش تعداد کشته های خود به 45 تن خبر داده بود.

پایگاه خبری دبکا، با اشاره به تعداد زیاد کشته های امارات تاکید کرد این تعداد از کشته‌ها طی 44 سال اخیر یعنی از زمان تشکیل ارتش این کشور بی‌سابقه بوده است.

به گفته این منبع، 30 جسد نیز متعلق به عناصر مسلح بحرینی است که ائتلاف سعودی علیه یمن در تلاش برای پنهان کردن هویت آنها است.

این منبع قبیله‌ای گفت: باقی اجساد نیز از چندین تابعیت مختلف هستند. 70 نفر دیگر نیز زخمی شدند که اکثر آنها را نیروهای اماراتی تشکیل می دهند و وضعیت بیشتر آنها بسیار وخیم است.

وی درباره میزان خسارت های وارده به تجهیزات و خودروهای نظامی نیز گفت: بیش از 40 خودروی زرهی و دو نفربر منهدم و سه بالگرد "آپاچی" نیز به آتش کشیده شد.

به گفته این منبع، مهمترین موضوع این است که موشک شلیک شده به فرودگاه صافر بزرگترین انبار سلاح‌های ائتلاف سعودی را منفجر کرد و همین امر باعث وقوع انفجارهای پی درپی بیشتر و انهدام همه تاسیسات و اتاق عملیات و سه باند فرودگاه بود که ائتلاف متجاوزان سعودی به یمن در آستانه ترمیم آنها بود تا از این فرودگاه به طور رسمی استفاده کند.

نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در پاسخ به جنایات ائتلاف سعودی علیه یمن، یک فروند موشک بالستیک از نوع توشکا به فرودگاه صافر شلیک کردند.

  • موافقین ۳ مخالفین ۰
  • ۹۴/۰۶/۱۴
  • ۲۶۵ نمایش