آنتی داعش

دانشنامه دفاعی

آنتی داعش

دانشنامه دفاعی

آنتی داعش

بسیار شرم آور است اگر شیعه و پیرو حضرت علـی (ع) باشید. آنگاه داعشی و تکفیری و وهـابی نجس در میان شـما آمد و شد کنند.
سوگند که اگر دنیا را غیرت بود، در تلاقی نگاه‌های دلواپس و نگران ابوالفضل و امام حسین باید میسوخت و خاکسـتر میشد.

سیاست‌های کلی و خطوط قرمز دانشنامه دفاعی:
هدف ما به طور کلی بر دو محور بنا نهاده شده است.
الف: دانشنامه دفاعی:
ما در این پایگاه به معرفی و شناخت تسلیحات، تاکتیک‌ها و ... دفاعی و نظامی می‌پردازیم. لیکن دانـش دفـاع شامـل این نکات هم می‌شود:
1- دانشنامه دفاعی از رابطه با وبگاه‌هایی که تبلیغات لوازم آرایشی و .. می‌گذارند پرهیز میکند.
2- دانشنامه دفاعی به پایگاه و وبـگاه ارزشی با رعایت بند اول سـیاسـت‌های کلی، با افتخار لینک می‌دهد.
3- این پایـگاه از همــکاری با نویسندگان ارزشـی استقبال می‌کـند.
4- این پایـگاه به سرعـت روابـط خود را با وبگاه‌هـایی که شروع به تبلیغات و سوء استفاده از مردم کنند قطع کرده و لینک صفحه آنان را در اسرع وقت مسدود می‌کند.
5- کسانی که لینک صفحات تبلیغی در این وب بگذارند بلافاصله به پلیس فتا معرفی می‌شوند.
6- کسانی که خط قرمزهای ما (اسلام، کشور، نظام، رهبری، شهداء) را نادیده بگیرند و یا خدای ناکرده توهین کنند و عقاید قوم گرایانه ترویج کنند بی درنگ به واجا معرفی خواهند شد.
ب: آنتی داعش
در این پایگاه سعی میشود علاوه بر اینکه اخبار لحظه به لحظه داعش و تکفیری‌ها به طبع برسد، آگاهی و اطلاعاتی پیرامون خاستگاه وهابیت و فرقه‌های شر نیز ارائه گردد.
1- به پرسشهای مخاطبان پیرامون چگونگی شکل‌گیری فرق شیطانی پاسخ گفته می‌شود.
2- با کسانی که سعی در تخریب این فرقه‌ها دارند همکاری می‌شود.
3- با افرادی که خدای ناکرده گرفتار چنین اشخاص یا عقایدی شده‌اند و قصد خلاص شدن دارند به صورت داوطلبانه همکاری می‌شود.
4- به پرسش‌های افراد در زمینه تاریخ ادیان و پیدایش فرق ظاله تا حد بضاعت پاسخ داده شده و یا منابع معتبر به ایشان معرفی می‌گردد.
شادی قلب مبارک حضرت ولی عصر (عج) ارواحنا له فدا صلواتی ختم بفرمایید.
خاک راه عاشقان اهل بیت علیهم السلام
نویسندگان دانشنامه دفاعی

طبقه بندی موضوعی
نویسندگان

اف- 35 جنگده بمب افکن بسیار نوین نسل پنجم و گرانترین هواپیما از پروژه پنتاگون، نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا را مایوس کرده و موجی از انتقاد ناظران غربی و نمایندگان کنگره آمریکا را بر انگیخته است.

James Hasik کارمند علمی مرکز تحقیق امنیت بین المللی وابسته به شورای اتلانتیک اشاره کرد که با 100 میلیارد دلاری صرف شده برای پیاده کردن پروژه اف- 35 ممکن بود تقریبا 740 فروند جنگنده Eurofighter Typhoon را تهیه کرد ولی این تصمیمگیری هم آواز روح نیروی هوایی آمریکا نبود که در توقع تولید اف- 35 بود.

هواپیماهای روسی
این تحلیلگر گفت: "در سپاه تفنگداران دریایی و نیروی هوایی و دریایی آمریکا امیدوار آن بودند که جنگنده جدید برایشان بتواند برتری مسلم در هوا را تامین کند ولی زمان نشان داد که جنگنده ای که نرخ طرحریزی آن از حدود بودجه اولیه اش فراتر رفت بقدری که در فکر آن بودند خوب نیست.

 نماینده پارلمان استرالیا David Jensen معتقد است که پاشنه آشیل اف — 35 توان تحرکش است که حتی از تحرک اف — 22 بدتر است. وی در مقاله خود در روزنامه The West Australian   تاکید کرد که طراحان این هواپیما درس های جنگ آمریکا در ویتنام را مد نظر نگرفتند زیرا دکترین نظامی سال های 50 پایان "عصر نبرد های هوایی" را اعلام کرد و در آمریکا با اتکا به این نظریه جنگنده بمب افکن F-4 Phantom مجهز به رادار های مدرن رصد و نشانه گیری و 8 موشک "هوا به هوا" و دیگر تازگی های فناوری مدرن طرحریزی شد. قرار بود آمریکا با این هواپیما های مدرن بتواند در آسمان ویتنام به آسانی در نبرد با جنگنده های شوروی میگ- 17 مقابله کند. آنها رادار های رزمی و یا موشک های دورزن را نداشتند ولی به توپ های هوایی مجهز بودند. جنسن گفت: موشک ها در حین نبرد چنانکه شاید و باید کار نکرده و از این رو همانطوریکه انتظار می رفت میگ متحرک برای اف- 4 مسایل زیادی ببار می آورد.

جنگنده های روسی، اف-35 آمریکایی را در نبرد پاره خواهند کرد
 اف- 35 نیز به رادار ها و حسگر های امروزی مجهز بوده ولی با این همه اف- 16 نسل چهارم طراحی شده در 40 سال پیش آنرا در نبرد مغلوب کرد. David Jensen افزود: روشن می شود که  اف- 35 در نبرد نزدیک حتی در موقعیکه با هواپیمای ساخته شده ده ها سال پیش می جنگند توان مقابله را ندارد.

Pierre Sprey طراح آمریکایی هواپیما ها می گوید: "حتی میگ- 21 قدیمی روسی می تواند اف-35 دارای شهرت غم انگیز را پاره کند تا چه رسد به نبرد نزدیک آن با جنگنده های روسی نسل چهارم سوخو- 27 و میگ- 29".

اسپوتنیک
  • موافقین ۳ مخالفین ۰
  • ۹۴/۰۵/۲۸
  • ۳۳۲ نمایش

irarmy.blog.ir

دانشنامه دفاعی